Давалка – Ті хто дає онлайн кредити

Давалка -ті хто дає онлайн кредити

Огляд компаній, які дають швидкі онлайн кредити на карту. Умови отримання кредитів онлайн, можливі причини відмови, та корисна інформація для позичальників

Давалка – ті хто дає онлайн кредити рекомендує: щоб підвищити шанс отримати швидкий онлайн кредит, можете подати відразу декілька заявок в різні компанії

Кредитплюс дає

Кредит Плюс

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 20000 грн

Credit7

Credit7

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 5000 грн

MILOAN

MILOAN

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 20000 грн

egroshi

Є-Гроші

Ставка в день від 0% Максимальна сума 5000 грн

AlexCredit

AlexCredit

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 3000 грн

CCLoan

CCLoan

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 4000 грн

MyCredit

MyCredit

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 5000 грн

Money4You

Money4You

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 7000 грн

Zecredit

Zecredit

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 12000 грн

Кредит онлайн без відсотків: перелік компаній що їх видають, та яка їм з того користь

Кредит онлайн без відсотків – революційний продукт ринку фінансових послуг. Якщо раніше для отримання кредитних коштів доводилось збирати документи, марнувати час у відділенні, а потім платити шалені відсотки, то тепер без зайвих паперів, онлайн, за 5 хвилин і без відсотків.

Кредити онлайн без відсотків – хто видає та чому

Тут вся справа в конкуренції. Компаній, бажаючих видавати кредити в Україні більше тисячі. І кожна бажає вибороти своє місце під сонцем, тому онлайн кредит без відсотків це лише інструмент залучення клієнтів.

При першому зверненні новому клієнтові дійсно сплачувати відсотки не доведеться, але й велику суму йому ніхто не дасть і тривалий термін користування коштами не встановлять. А вже при повторному зверненні за кредитом можна розраховувати на більшу суму, триваліший термін користування запозиченими гривнями, але уже під відсотки. Шалені, в порівнянні з банківськими відсотки.

Але, як казав класик, час – це гроші, тому за швидкість і зручність отримання кредиту доводиться платити.

Про що слід пам’ятати тим, хто надумав взяти кредит онлайн без відсотків

Перш ніж подавати заявку на кредит потрібно дуже уважно ознайомитись з умовами надання коштів.

Наприклад: без відсотків можуть бути лише перші 3 дні користування грішми, а потім 1,5-2 % в день.

Важливо врахувати термін кредитування. Деякі компанії видають гроші на 14-16 днів, і якщо позичальник не зверне на це увагу, то може мати неприємності. Переконайтеся, що від дня ваших надходжень до дня виплати по кредиту є декілька днів запасу, щоб у випадку затримки виплат ви змогли повернути кредит вчасно.

Обов’язково уточніть наявність та умови пролонгації кредиту на випадок форс мажорних обставин. Головне, що тут слід пам’ятати, це відсоткова ставка – у більшості компаній взяти онлайн кредит без відсотків можна лише на місяць. А якщо оформити пролонгацію, то уже будуть нараховуватись стандартні відсотки.

Ну і головне: якщо маєте хоч якісь сумніви – відмовляйтесь від цієї задумки. Кредит це крайня міра, і не факт що вона вам потрібна.

Де шукати компанії, що дадуть кредит онлайн без відсотків

Тут дуже просто – в інтернеті. Без відсотків дають практично всі. В будь-якому випадку це буде вказано на головній сторінці кредитора. А найкращі, перевірені компанії ви можете знайти в головному меню нашого сайту Давалка – ті хто дає онлайн кредити.

Залишити відповідь