Давалка – Ті хто дає онлайн кредити

Давалка -ті хто дає онлайн кредити

Огляд компаній, які дають швидкі онлайн кредити на карту. Умови отримання кредитів онлайн, можливі причини відмови, та корисна інформація для позичальників

Давалка – ті хто дає онлайн кредити рекомендує: щоб підвищити шанс отримати швидкий онлайн кредит, можете подати відразу декілька заявок в різні компанії

Кредитплюс дає

Кредит Плюс

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 20000 грн

Credit7

Credit7

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 5000 грн

MILOAN

MILOAN

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 20000 грн

egroshi

Є-Гроші

Ставка в день від 0% Максимальна сума 5000 грн

AlexCredit

AlexCredit

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 3000 грн

CCLoan

CCLoan

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 4000 грн

MyCredit

MyCredit

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 5000 грн

Money4You

Money4You

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 7000 грн

Zecredit

Zecredit

Ставка в день від 0,01% Максимальна сума 12000 грн

Хто дасть онлайн кредит без дзвінків родичам

Кредит онлайн без дзвінків родичам – мрія кожного вісімнадцятирічного телепня, котрому не вистачає грошей на дискотеку. Жарт!

Насправді у кожного може трапитись ситуація, коли гроші потрібні ну от аж прямо на вчора. Ну от дуже-дуже терміново! А відволікати рідних та близьких не дуже хочеться. Та і давати телефони справа не дуже вдячна. В такому випадку кредит під 0 відсотків без дзвінків – саме те, що треба.

онлайн кредит без дзвінків родичам

Кредит онлайн без дзвінків – а він існує?

Ні, синку – це фантастика! Так існує. Більш того – майже всі кредитуючі компанії не дуже хочуть дзвонити, просто іноді доводиться.

В матеріалі Швидкі кредити онлайн на картку без відмови йдеться про перевірку позичальників. Так от, якщо автоматична перевірка виявляє бездоганну репутацію клієнта, то йому відразу погоджують кредит онлайн, без дзвінків операторів і перевірок.

А якщо даних скорингу не достатньо для прийняття рішення, то співробітник компанії кредитора, при ручній перевірці, може прийняти рішення поспілкуватися з позичальником, або контактною особою для уточнення деяких питань.

Зазвичай телефонують по тих заявках, де позичальник щойно досягнув повноліття і ще не має кредитної історії. Так, відсутня кредитна історія, це також погано, але краще, ніж історія з прострочками.

кредит під 0 відсотків без дзвінків

То де ж взяти кредит на карту без дзвінків

Нажаль на це питання немає однозначної відповіді. Кредитори постійно змінюють, вдосконалюють свої «правила гри», тому той хто не дзвонив вчора – може подзвонити завтра і навпаки.

Щоб обрати те що потрібно, можна просто подати заявку не вказуючи ніяких контактних номерів. Якщо заявку задовільнять – добре, якщо ні – подати заявку в іншу компанію. Добре, що заповнення анкети та очікування прийняття рішення займає лише декілька хвилин.

Декілька компаній, які можуть надати онлайн кредит без дзвінків родичам:

Кредитплюс та Кредит7 – це компанії, що позиціонують себе як безвідмовних: дають всім і без умов. Насправді певно що не всім, а тільки тим, хто підходить, але шанс отримання кредиту онлайн дійсно високий.

Сисилоан, шо рекламує Оля Полякова – ще та давалка! В тому сенсі, що у компанії Ccloan також висока вірогідність отримання кредиту, якщо у вас немає прострочок, або вони не значні.

Майкредит, маніфою, дінеро – напевно більш вимогливі до позичальників, але все ж таки гроші дають і зайвий раз не телефонують.
Це звичайно не повний список компаній – їх сотні, чи навіть тисячі, але навіть цього достатньо, щоб отримати гроші на карту без нікому не потрібних дзвінків родичам.

До речі, можете в коментарях дописати, яким компаніям довіряєте особисто ви. І пам’ятайте: перш ніж отримати кредит – сто разів подумайте. Може він вам і не потрібен?

Залишити відповідь